Otázky a odpovědi

1. Jak dlouho trvá vyhodnocení výsledků?

Z pravidla 2 až 3 týdny

2. Co všechno test vyhodnocuje?

17 klíčových ukazatelů a hodnot. Například stav buněčných membrán, hodnota ochrany buněk, duševní odolnost, obsah některých mastných kyselin v buňkách apod. Z výsledků se dá vyčíst, například zda Vaše buňky nestrádají, protože se jim nedostává kyslíku, vody živin a minerálů a zda se v nich nehromadí odpad a zda se v těle nevytváří prostředí pro chronický zánět, který je bezpříznakový, ale je zárodkem pro závažná onemocnění, jako je např. infarkt, mrtvice, rakovina, cukrovka, artróza, demence ADHD, autismus aj.   

3. Proč se vzorky posílají do norské laboratoře?

Protože je nejlepší na světě a ze vzorku krve vyhodnotí nejvíce ukazatelů. 

4. Musím se osobně někam dostavit?

Nemusíte. Vše lze vyřídit poštou. Konzultace je možno uskutečnit i telefonicky. Výsledky testů si můžete ověřit na webu po zadání unikátního kódu, který najdete v sadě pro domácí odběr vzorku krve.

Pokud se však pohybujete v hl. m. Praze, tak se s Vámi rád setkám a vše můžeme vyřídit osobně.  

5. Co je lepší: objednat si jen test a počkat na výsledek, nebo si objednat rovnou Věrnostní program?

Finančně výhodnější je Věrností program. Tam cena testu vychází na 1.000 Kč. Přitom maloobchodní cena testu může být i několik tisíc. Záleží kde a za jakých podmínek samostatný test pořídíte. Věrností program začíná testem. V případě, že tento test dopadne v pořádku, tedy Vaše hodnoty vyhoví kritériu Státního zdravotního ústavu na zdraví, tak nic neplatíte, vrací se veškerá uhrazená částka.

6. Jak je ochráněno mé soukromí a lékařské tajemství?

Test se provádí anonymně. Laboratoři se neposkytují osobní údaje. S Vaší osobou je test spojen jen unikátním kódem, který najdete v sadě pro domácí odběr vzorku. Výsledek testu se zobrazí na webu laboratoře po zadání tohoto kódu. Po laboratorní expertíze, před zobrazením výsledků, laboratoř požádá o vyplnění statistického formuláře, kde žádá pouze hrubé demografické údaje, jako např. pohlaví, stravovací návyky, věk, výška, váha apod. 

Já jsem vázán zásadami shrnutými v GDPR   

7. V jaké formě je terapie?

Základní terapie je formě oleje, nebo limonády. Takže se pije. Doplňkové formy terapií jsou pak v tobolkách.

Pokud jste zde nenalezli odpověď na Vaší otázku vzneste, prosím, svůj dotaz prostřednictvím Kontaktního formuláře.