Jak to funguje

Tělo má schopnost se samo opravit. Pokud tato schopnost selže vznikne nemoc, protože se tělo nedokáže vyrovnat s negativními vlivy, například s patogeny, stresem apod. Je tedy logické obnovit tento samo opravný mechanizmus, aby se tělo dokázalo pomoci samo. Je pak jedno, jakou chorobou je tělo postiženo. Ustupují i velmi závažné choroby od infarktu a rakoviny až po autismus a poruchy učení. Pokud je samo opravný systém v pořádku žádná nemoc ani nevnikne.

Za vším stojí buňky

Tělo je složeno z buněk. Na správné funkci těchto buněk pak záleží, aby organismus fungoval, tedy aby byl zdráv. Většině populace však buňky nepracují správně. To je zjištěno pomocí více, jak 1 miliónu krevních testů. To, že buňky nepracují správně je způsobeno především nedostatečnou výživou.

Může za to výživa 

Naše výživa se za poslední desetiletí radikálně změnila. Ne v druzích jídel nebo receptech, ale vlivem vysoce průmyslově zpracovaných potravin zmizely z naší stravy velmi důležité látky, bez kterých se naše těla neobejdou. To má za následek, že buňky našich těl nefungují správně. Je to stejné, jako když se do auta natankuje nesprávné palivo. Motor začne zlobit, až úplně vysadí. Na buněčné úrovni se to, například projeví sníženou propustností buněčných membrán. Do buněk se pak s těží dostává kyslík, voda, živiny a další důležité látky. Z buněk se těžko dostává odpad. Buňky jsou pak přidušené, žíznivé, hladové a zaneřáděné. Jak pak mohou správně pracovat a plnit své funkce v organismu?! 

Co s tím? 

Je to jednoduché. Stačí laboratorním rozborem zjistit, co buňkám chybí a chybějící dodat. Nově vytvořené buňky pak fungují správně. Pokud správně fungující buňky v daném orgánu, či systému převládnou, tak se dostaví samo opraný efekt. Je to velmi přirozené a tím pádem i absolutně přírodní terapie, proto se snese s jakoukoliv léčbou. Neužíváme léky, ale výživové látky, které buňkám chybí.

Dává Vám to smysl? 😃

Jak provést laboratorní rozbor? 

Na trhu existují různé krevní testy. Od odebrání žilní krve až po testy ze 2 kapek krve z bříška prstu. Mám zkušenosti právě s tím nejméně invazivním testem ze 2 kapek z bříška prstu. Pomocí sady pro domácí použití lze odebrat vzorek 2 kapek krve, který vyhodnotí laboratoř. Na základě laboratorních výsledků lze pak doporučit terapii. Účinnost této terapie lze opět kontrolovat těmito testy. 👉 Objednat test

Jak předcházet nemocem? 

Právě na základě těchto testů lze zjistit, jak fungují buňky. Pokud je funkce buněk narušena lze předpokládat, že se mohou dostavit i závažná onemocnění. Pokud dle výsledků testů aplikujeme terapii, lze riziko onemocnění snížit na nulu. Každý by se měl otestovat i když necítí žádné příznaky, což doporučoval i Státní zdravotní ústav, protože, například chronický zánět je bezpříznakový a je zárodkem závažných onemocnění. 

Poraďte se 

Rád Vám nezištně poskytnu další informace. Můžete se i otestovat. Pokud to zanedbáte, tak Vám medicína už nemusí pomoci. Medicína pak už dokáže jen tlumit příznaky. Nezapomeňte, že chronický zánět je bezpříznakový. Zdraví máte ve Vašich rukou. O Vaše zdraví se musíte postarat sami. Nikdo jiný to za Vás neudělá. Já mohu být Vašemu zdraví nápomocen testy a na základě testů terapií. Mohu tak anulovat rizika onemocnění a obnovit Vaše zdraví zcela přírodní cestou.