O nás / o mně

Jsem zaměřen na poskytování efektivních náprav a prevenci zdraví pomocí přírodních prostředků. Užívané metody jsou založené na nejnovějším vědeckém poznání a jsou pečlivě kontrolovány lékařskými krevními testy, které se provádějí ze 2 kapek krve z bříška prstu. Moji hlavní prioritou je obnova a prevence zdraví. Díky testům dokáži zjistit, zda je klient ohrožen závažnými nemocemi, ještě dříve než se projeví příznaky. Aktivuji v organismu samo opravné systémy, takže ustupují i závažné choroby.

Poradenství poskytuji více než 40 let. Poslední 3 roky spolupracuji se světovými špičkami v oboru zdraví. Zúčastňuji se seminářů akreditovaných Českou lékařskou komorou. 

Je mi 62 let. Stále si dopřávám zde nabízenou terapii. Mé tělo se neustále vylepšuje. Pozoruji to i na svém vzhledu. Před terapií jsem, například trpěl bolestmi kolene způsobené artrózou, že jsem nebyl schopen vystoupit z tramvaje. Ortoped mi sdělil, že co bych chtěl, že to mají i 35-ti letí. Nyní jsem bez bolesti a bez omezení pohybu. 

Jsem stále zdraví. Několik let jsem netrpěl virózou. Můj praktický lékař to nechápe. :-)