JAK BUDETE PRACOVAT A CO ZA TO

My víme, že práce má být odměněna a vy byste měli zase vědět, že budete muset pracovat. Když této příležitosti využijete, začnete dělat to, co máte, tak určitě úspěchu dosáhnete. Ale úspěchu dosáhnete jedině prací.

Je to docela jednoduché. Máme super české produkty pro zdraví, zase trochu jiné než ostatní firmy. Máme k tomu ještě něco navíc v dalšéch obchodech. A chceme tyto produkty zároveň s radou a pomocí lidem rozšiřovat dále. Produkty jsou české, za dostupnou cenu a tím dostupné snad všem lidem.

Jeden člověk na to sám nestačí, ani pár lidí. Mít kamenné prodejny je drahé, reklama je drahá. A proto jsme tu všichni my, kteří produkty vyzkoušíme, pomůžeme a poradíme známým, rodině i cizím lidem. A proto nás musí být hodně, co budeme o těchto produktech dávat vědět dalším lidem. No a tím vznikl síťový marketing, prostě MLM (multi-level marketing).

Více úrovní, síť lidí - to jsou slova, která mnoho z vás vyděsí. Ale zkuste sami ukázat stovkám nebo tisícům lidí naše produkty. To prostě nejde. A proto si na to vezmete další pomocníky a i oni si vemou další pomocníky. No a tím jednoduše vzniká síť hodně lidí, kteří už to zvládnou.

Projekt Klubu Global 3000 je založen na víceúrovňovém síťovém marketingu (MLM). MLM je založen na tom, že nebudete odměňováni jen za osobně odebrané produkty, ale že získáte také podíl z odběru zboží vašich dalších spolupracovníků, které jste přivedli do své sítě.

Náš MLM systém je jedinečný na trhu tím, že máme načítací pozicový marketing. Prostě začnete na první pozici, jako všichni ostatní před vámi i po vás a od té chvíle se vám všechny získané body budou stále přičítat. A nejen vaše, ale i celé vaší sítě, kterou si vybudujete.

A tak budete pomalu nebo rychle postupovat na poslední, devátou pozici. Jak rychle se budete posouvat výše, závisí na způsobu a intenzitě vaší práce. Pokud vložíte více úsilí do sponzorování nových lidí než do prodeje produktů, získáte stále vyšší odměny. A i když začnete třeba právě teď, můžete si sáhnout na vyšší odměny klidně i dříve než váš sponzor.

Nezáleží totiž na tom, kdy do systému vstoupíte, pod koho vstoupíte ale pouze na vaší práci, na vaší výkonnosti.

Produkty, které vám společnost dává k dispozici, jsou české, kvalitní, na trhu osvědčené a cenově dostupné pro všechny. K tomu, abyste zahájili své podnikání, potřebujete pouze 250 Kč a chuť pracovat.

Vezměte to jako začátek dobrodružství, které bude mít nádherný cíl - samostatnost, svobodu, peníze, nové přátele, volnost v práci - a ZAREGISTRUJTE SE!

KONTAKTY
+420 603 193 647
info@zdravi.org
SLEDUJTE NÁS
+420 603 193 647 info@zdravi.org

U NÁS NAJDETE I DOPLŇKY STRAVY BEZ

Produkty Klubu Global 3000 jsou na trhu již 20 let a přesto o nich ještě spousta lidí neví a nevyzkoušela je. Třeba náš oblíbený a nejprodávanější BioAktiv, ProKloub a ProKloub MAXI, Slim 3000 Coctail v šesti příchutích, Vitavláknina MAXI a horká novinka na vlasy HairAktiv.
Dobrá imunita v téhle nelehké době a hubnutí, potřebné po dlouhé domácí karanténě u jídla a televize, je pro mnohé z nás teď prioritou. Tak pojďte mezi nás! Vyzkoušejte je a určitě si je oblíbíte.