ÚDAJE PRO REGISTRACI DO KLUBU GLOBAL 3000

Začněte hned teď a využijte tuhle příležitost na celý život!

Využijte této příležitosti, která vám pomůže změnit váš život. V tuhle chvíli můžete ovlivnit svoji budoucnost, protože právě teď získáte možnost splnit si nějaký svůj sen, třeba i malý. Peníze, které si vyděláte, můžete použít na cokoli. Stačí si dát jen nějaký cíl a postupně ho plnit. A tyto své cíle a sny můžete dosáhnout za tak malou částku, za kterou byste je jinde těžko splnili. A hlavně všechno je s minimálním rizikem. Je jen na vás, kam až to chcete dotáhnout.

Než vyplníte registrační formulář a zaplatíte registrační poplatek, měli byste vědět, jak vlastně fungujeme a co Vás čeká, protože pracujeme formou MLM (Multi-level marketing).

PŘEČTĚTE SI proto tento článek, co budete všechno dělat v začátku spolupráce.

Přihlašujete a registrujete se do jedné z mnoha sítí členů Klubu Global 3000. Nejste na stránkách společnosti a tato registrace není přímo do firmy. (Feliratkozik a sok 3000 Global Club tagja közül.)

Registrace do Klubu Global 3000 pro ČR, Slovensko, Maďarsko (Magyarország), Polsko (Polska), Rakousko (Österreich)

Startovací registrační balíček do klubu pro Českou republiku stojí 250 Kč a poštovné za zaslání balíčku je 55 Kč.
Platební údaje získáte po odeslání formuláře. Startovací balíčky odesíláme pouze doporučeně, aby se neztratily. Na platbu máte 14 dní. Po tuto dobu evidujeme Vaše data, která po uplynutí této doby nenávratně mažeme.

Slovenská republika - 12 € - Platební údaje obdržíte v dalším e-mailu přímo od našeho spolupracovníka na Slovensku.
Österreich - 15 € - Sie erhalten Zahlungsinformationen in einer anderen E-Mail.
Polska - 15 € - Otrzymasz informacje o płatności w następnym e-mailu.
Magyarország - Ár: 4500 HUF - tól - Fizetési adatait közvetlenűl a Szlovákiából érkező kapcsolattartó ponttól kapja meg egy másik e-mailben.

Registrační formulář vyplňte a odešlete pouze v případě, že máte o registraci do Klubu Global 3000 vážný zájem, chcete opravdu pracovat, posouvat se dále a vydělávat peníze.

Pokud hledáte klasickou práci nebo brigádu ihned s výplatou, Multi-level marketing asi pro vás nebude to nejvhodnější.

Pokud se nemůžete rozhodnout a potřebujete ještě více informací o našem MLM a produktech, kontaktujte mě na telefonu Jitka Kopincová, +420 603 193 647.
Jako člen pak budete mít přístup k informacím a videím potřebným pro svoji práci.

Pro registraci do Klubu Global 3000 potřebuji od vás zodpovědět pár otázek.

KONTAKTY
+420 603 193 647
info@zdravi.org
SLEDUJTE NÁS
+420 603 193 647 info@zdravi.org

U NÁS NAJDETE I DOPLŇKY STRAVY BEZ

Produkty Klubu Global 3000 jsou na trhu již 20 let a přesto o nich ještě spousta lidí neví a nevyzkoušela je. Třeba náš oblíbený a nejprodávanější BioAktiv, ProKloub a ProKloub MAXI, Slim 3000 Coctail v šesti příchutích, Vitavláknina MAXI a horká novinka na vlasy HairAktiv.
Dobrá imunita v téhle nelehké době a hubnutí, potřebné po dlouhé domácí karanténě u jídla a televize, je pro mnohé z nás teď prioritou. Tak pojďte mezi nás! Vyzkoušejte je a určitě si je oblíbíte.