global3000-cukrovinky.eu
Global 3000 a sladké mlsání
vyziva.zdravi.org
Internetový obchod
www.avon-styl.cz
Avon a módní doplňky
obchod.lagarto.cz
Internetový obchod
www.lagarto.cz
Grafické studio
www.cogito.cz
Tvorba webových stránek
Úvodní / Podnikejte s námi
Vyberte si

Podnikejte s námi

...nejen poctivé mlsání a české cukrovinky, ale hlavně zdraví s Klubem Global 3000

Chcete nakupovat se svými známými v našich 13 internetových obchodech a mít z toho do budoucna peníze - navíc stálý příjem do domácnosti?

1. cukrovinky
2. ořechy, sušené ovoce, oleje, oříšky v čokoládě a další
3. instantní nápoje s vitamíny, přípravky pro zdraví Global 3000, filtry na vodu
4. šperky z chirurgické oceli
5. šperky se Swarovski Elements, dárky
6. drogerie, kosmetika, úklidové prostředky
7. dětské pokoje, hračky, školní potřeby a vše pro děti
8. kojenecké oblečení, kojenecké a dětské potřeby, móda pro maminky
9. oblečení značky Puma, Frozen, Disney, Jitex pro děti i dospělé
10. čokolády, čaje, káva, MIXIT, koření, arašídy do kapsy a další
11. obuv pro všechny
12. pochoutky nejen z Moravy
13. knihy pro malé i velké

Nevěříte? Ochutnejte alespoň pro začátek chutné instantní vitamínové nápoje.

Velká šance pro SLOVENSKO - zamlsat si, zásobit rodinu a známé čerstvými cukrovinkami a dalšími pochoutkami a vydělat si peníze. Může se k nám připojit i Maďarsko.
PŘIDEJTE SE K NÁM! Máme již zastoupení na Slovensku a proto to bude pro Vás o hodně jednodušší. Rozšiřujeme naši "firmu" nejen na Slovensko, ale také již i do Maďarska.

Poznala jsem za posledních více jak dvacet let mnoho firem, pracujících formou MLM (Multi-level Marketing). Některé jsem vyzkoušela, ale nakonec jsem zjistila, že Klub Global 3000 a jeho partnerské firmy jsou pro mě tím nejlepším, nejvhodnějším MLM, který prostě nejlépe funguje. A práce mě konečně začala bavit.

Podnikání formou systému MLM je to nejlepší podnikání - vlastně vyděláváte peníze tím, že pomáháte vydělávat peníze dalším lidem. Tohle není v žádném jiném podnikání a nemá to prakticky chybu.

Dobře vymyšlený MLM systém dá šanci každému, kdo chce pracovat a vydělat si peníze. Ten, kdo chce jen prodávat cukrovinky (které jsou největším hitem) a netouží po budování sítě, sám za chvíli ale pozná, že to funguje samo. Že přijdou postupně registrace dalších lidí samy. I jeho známí se nakonec budou chtít zaregistrovat a ozvou se i cizí lidé. Stačí jen ukázat katalogy všude tam, kde s někým komunikujete.

Ti, co pro to, aby si vydělali peníze, nic nedělají, tak ze systému také nic nemají. A to ani v případě, že je síť pod nimi vytvořená někým jiným vynesla na vysoké pozice.

Proto všichni, kteří se chcete k nám přidat, nebojte se. My Vám totiž poradíme a pomůžeme, jak vybudovat síť lidí, kteří Vám přinesou radost z práce i peníze. Ze začátku Vám dáme do sítě nové členy a také Vám v začátcích pomůžeme s registracemi Vašich známých. Klidně za Vás v začátcích uděláme celou registraci, než se sami vše naučíte.

Pro to, aby Vás práce bavila, musíte ale také sami něco udělat. Systém MLM není žádná pyramida, do které se jen lákají lidé. Zaplatí nějaký poplatek a někdo jiný z nich zbohatne. Systém MLM není jen o prodávání např. cukrovinek, systém MLM je hlavně o vybudování sítě dalších spokojených spotřebitelů, kteří si nakupují pro sebe, své známé, pro rodinu a okolí. Všichni jsou spokojeni a z toho také všichni mají peníze. Zažijete sice někdy horší období, jindy máte práce nad hlavu. Ale všechno hlavně závisí na komunikaci s lidmi.

Proto také musíte vědět vše o výrobcích a o tom, jak systém funguje. A to nejen o doplňcích stravy, které prospívají v mnoha způsobech zdraví, ale také musíte umět poradit bezlepkové cukrovinky, co obsahují jiné pochoutky a podobně. Musíte umět lidem poradit a pak se Vám tato práce stane koníčkem.

Takže, co z toho, že nic nemáte, neumíte, nevíte, neznáte nebo neděláte. Tak si to sežeňte, zeptejte se, naučte se to a začněte dělat. Sežeňte si kontakty, vzpomeňte si na všechny známé a pusťte se do práce. Oslovte své potenciální zákazníky nebo spolupracovníky na facebooku, udělejte si svoji vlastní skupinku, navštivte své známé i ostatní, se kterými jste často ve styku.

Nejsme prodejci (někteří se ale možná stali členy jen proto, aby dále prodávali a vydělali si nějaké peníze navíc, nebo si jen chtějí nakupovat sami pro sebe a rodinu za velkoobchodní ceny), jsme spotřebitelé a tak všichni používáme přípravky pro zdraví, protože zdraví potřebujeme, abychom mohli stále pracovat. Ochutnáme doma s celou rodinou i známými cukrovinky a další pochoutky, koupíme šperk jako dárek, nakoupíme něco pro své děti. A hlavně stále všichni mlsají cukrovinky a to mlsání nikdy nekončí.

Když se stanete členy Klubu Global 3000, nebudete se chtít jen plahočit s taškami a krabicemi cukrovinek. Budete se více těšit z toho, že své známé také zaregistrujete, poradíte jim, sdělíte jim své zkušenosti a oni si cukrovinky a všechno ostatní nakoupí sami. Tak se stane to, že Vám tito Vaši známí, ale i cizí lidé, které někde potkáte, oslovíte a ukážete jim katalog, přinesou body a tím i peníze. A tohle platí pro všechny, protože všichni máme stejné podmínky.

Pokud chcete, aby Vám členství v Klubu Global 3000 přineslo "ovoce", zadejte svoji emailovou adresu.

Zadejte svůj e-mail pro
zasílání informací a novinek.

Budete tak postupně získávat jednotlivé emaily s informacemi, jak to v Klubu Global 3000 funguje, s návody i zkušenostmi. Každý mail bude obsahovat podrobné informace o tom, co všechno musíte vědět, co jak funguje a co máte udělat pro úspěch a peníze. Získáte tak podrobnější informace k jednotlivým bodům tištěného návodu REGISTRACE DO KLUBU GLOBAL 3000.

TYTO INFORMACE JSOU URČENY POUZE PRO ČLENY NAŠÍ SÍTĚ!
Nikdo cizí tyto informace nezíská. Proto je použijte především pro sebe a pro své nové členy. Získáte-li co nejvíce informací, bude se Vám dařit registrovat také další lidičky.

PRO VŠECHNY OSTATNÍ!

Chcete-li si také zamlsat, udělat radost svým známým nejen sladkostmi a zároveň vydělat i peníze, připojte se k nám. Pomůžeme Vám, poradíme, můžete se stále bez obav ptát.

Autor: Jitka Kopincová

© 2013 - Portál o zdraví, , tel.: +420 608 848 090
Cogito - tvorba stránek | xhtml | css       Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty bez souhlasu majitele. Copyright © JK