Výhody registrace

Co registrací do Klubu Global 3000 vlastně získáte?

1. Budete se díky produktům Global 3000 cítit každý den dobře.
2. Preventivně si podpoříte své zdraví, pomůžete ulevit od zdravotních problémů rodině, známým, ale i cizím lidem.
3. Nakoupíte si výrobky potřebné pro běžný chod domácnosti, prakticky pro celou rodinu.
4. Z pohodlí domova si objednáte třeba i dárky k různým výročím pro různé lidi.
5. Osladíte si vy i vaši přátelé své pracovní dny i odpočinek cukrovinkami a sladkostmi z našich partnerských obchodů.
6. Uspoříte za nákupy, protože získáte trvalou slevu na produkty a další slevu za nákupy.

Vy ale čtete tyhle stránky z důvodu, ne abyste jenom nakupovali nějaké produkty, cukrovinky a sladkosti, ale proto, že chcete změnit něco ve svém životě.

► Potřebujete peníze a hledáte nějaký přivýdělek. Našli jste už mnoho nabídek, některé jste i vyzkoušeli, ale nebylo to ono. Nikdo se o vás nestaral, nedali vám informace, nutili vás prodávat pořád dokola. Každý měsíc jste museli nakoupit a hromadily se vám doma zásoby. Slibovali vám, že si hned vyděláte velké peníze.
► Jste doma na rodičovské dovolené, moc s dětmi nestíháte a hrozíte se toho, že zase budete muset zpátky do zaměstnání. Nebo se také může stát, že žádnou práci neseženete, protože vaše místo je zrušené nebo dávno obsazené.
► Pracujete z domova, máte méně peněz a stále musíte něco platit. Dovolenou vidíte v nedohlednu nejen, kvůli současné situaci, ale také proto, že na ní nebude.
► Chcete zkusit něco udělat pro to, abyste získali svobodu, neměli šéfa, konečně ukázali, co je ve vás, vydělali si víc, než pokaždé stejnou výplatu.
► Zavřeli jste provozovnu, obchod a potřebujete peníze a už se bojíte jít do toho zpátky. Zkusili byste něco jiného, do čeho nemusíte investovat peníze a muset mít prostory.

Tahle práce je podnikání, pokud chcete peníze. Musíte pracovat a pracovat dost a dlouhodobě, vytrvale.
A výhodou tady bude volnost, peníze, připravený, hotový systém, možnost osobního rozvoje a žádné riziko. Produkty a ostatní potřebné věci za vás obstará firma. Nenesete žádné náklady na výrobu produktů, tiskoviny, Virtuální kancelář, novinky a podobně.

Můžete ale také jen být takovým samospotřebitelem, objednávat pro sebe, pro známé, cukrovinky, ostatní výrobky, získat za to slevy nebo nějaký malý přivýdělek. K tomu získáte mnoho známých jak osobně, tak i na internetu a nějakou korunu navíc.

Vezměte to jako začátek dobrodružství, které bude mít nádherný cíl - samostatnost, svobodu, peníze, nové přátele, volnost v práci - a ZAREGISTRUJTE SE!

KONTAKTY
+420 603 193 647
info@zdravi.org
SLEDUJTE NÁS
+420 603 193 647 info@zdravi.org

U NÁS NAJDETE I DOPLŇKY STRAVY BEZ

Produkty Klubu Global 3000 jsou na trhu již 20 let a přesto o nich ještě spousta lidí neví a nevyzkoušela je. Třeba náš oblíbený a nejprodávanější BioAktiv, ProKloub a ProKloub MAXI, Slim 3000 Coctail v šesti příchutích, Vitavláknina MAXI a horká novinka na vlasy HairAktiv.
Dobrá imunita v téhle nelehké době a hubnutí, potřebné po dlouhé domácí karanténě u jídla a televize, je pro mnohé z nás teď prioritou. Tak pojďte mezi nás! Vyzkoušejte je a určitě si je oblíbíte.