Nevíte, proč se k nám máte přidat?

Řešíte právě teď některý z těchto problémů?
- Bolí vás záda, klouby, máte lupenku, máte špatnou imunitu, střevní problémy...
- Potřebujete další finanční příjem do domácnosti...
- Chtěli byste v téhle době zkusit podnikat a nemáte na to tak velké finance a jste třeba teď bez práce...
- Toužíte mít více volného času, nemuset denně do zaměstnání...
- Jste na RD a nechce se vám s malými dětmi zpět do práce...
- Máte už odrostlé děti, více volného času a konečně byste si chtěli plnit své sny...
- Studujete, jste stále on-line a zkusili byste si vybudovat tým a mít peníze, než dokončíte školu...

Vybrali jste si některý z těchto důvodů nebo máte další...

- Zrušili vám firmu a jiné zaměstnání hned tak v téhle době neseženete...
- Chtěli byste se jednou stát finančně nezávislými a nečekat jen na stále stejnou výplatu...
- Chtěli byste se více osobně rozvíjet a zatím nevíte jak...
- Toužíte po tom pomáhat nějak jiným lidem...
- Rádi se setkáváte nebo komunikujete s lidmi...
- Půjdete za nějaký čas do důchodu, bojíte se, co budete dělat a kde vezmete k důchodu peníze navíc...
- Chtěli byste vybudovat nějakou firmu pro své děti do budoucna...
- Rádi byste něco změnili ve svém životě a zatím nevíte co...

Tak pokud jste si vybrali alespoň jeden z těchto důvodů, proč byste měli začít, jděte do toho!

A NAVÍC
- S námi nebudete muset chodit zbytečně do spousty obchodů, objednáte si on-line doma z gauče a vyhnete se tak ohroženým místům nebo zavřeným obchodům.
- S námi si vy, vaše rodina a známí posílíte imunitu nebo si i zlepšíte některé své dlouhodobé zdravotní problémy.
- Pomůžete spoustě lidem posílit zdraví, získat vitalitu, energii, aby byli zdraví a mohli podnikat, pracovat, sportovat, užívat si důchod...
- My vás naučíme, jak pečovat o svoje zdraví i zdraví celé rodiny a přitom si i vydělat peníze.
- Hodně výrobků, které doma denně používáte a někde je musíte nakupovat, si objednáte v klidu večer z domova, třeba i dohromady se sousedkou.

Srovnejte si vlastní podnikání, zaměstnání a MLM.
* Máte-li firmu, obchod nebo kancelář - platíte nájem, potřebujete vybavení, počítače nebo zboží, platíte zaměstnance, musíte dodržovat pracovní nebo otvírací dobu.
* Provozujete-li eshop třeba z domova - denně řešíte a balíte objednávky, za víkend se objednávky znásobí, děláte faktury, objednáváte zboží, jednáte s dodavateli, řešíte odvoz balíků, doplňujete a objednáváte zboží, které musíte někde uskladnit, takže potřebujete prostory. Pokud je eshop prosperující, musíte mít sklad a spolupracovníky, pracovní dobu máte denně do večera. Pokud eshop o dovolené pozastavíte, máte ztráty nebo musíte mít spolehlivé spolupracovníky.
* Jste-li zaměstnanec - chodíte do zaměstnání roky, berete stále stejnou výplatu, občas vám zvednou plat, čekáte na vyšší pozici, nestanete se asi nikdy ředitelem a nikoho nezajímají vaše dobré nápady. Máte nad sebou šéfa, který vám rozdá úkoly a pak je kontroluje, protože máte nějaké termíny. A to nemluvím o těch, co pracují v úkole.
* Přidáte-li se do našeho MLM - potřebujete 250 Kč + poštovné na registrační balíček, počítač nebo mobil, tablet, notebook. Nakoupíte si produkty Global 3000, které potřebujete vyzkoušet vy a vaši známí, rodina, abyste věděli, co to vlastně všechno máme. Nakoupíte cukrovinky pro sebe a známé, zamlsáte si a můžete začít podnikat a neomezeně vydělávat.
A začít můžete klidně pomalu i při tom zaměstnání, na rodičovské dovolené, při studiu, v důchodu.

Kdo si dá cíl, najde si svůj systém a bude pracovat, tak se určitě dočká úspěchu. A když to náhodou vzdá, tak o mnoho nepřijde. Dozví nové se věci, zjistí, jak dalece si věří, o žádné velké peníze nepřijde, jako v podnikání a bude si kupovat produkty se slevou. A ještě nakonec získá další slevu nebo alespoň nějaké malé peníze.

Ale pokud opravdu chcete mít úspěch, peníze, svobodu, zbavit se zaměstnání, tak musíte mít silnou motivaci, svoje PROČ, proč to chcete dělat. I když budete začínat na RD, při zaměstnání, musíte opravdu vědět, proč se do toho pouštíte. Začátek vůbec nebude jednoduchý, protože budete muset překonat sami sebe a pracovat a hlavně dělat i věci pro vás nové a i takové, ze kterých budete mít strach. Pokud se nebojíte, není co řešit.

Když se zaregistrujete, stanete se členem, musíte si opravdu dát nějaký cíl, kterého chcete dosáhnout. Bez toho to nejde. A za tím cílem musíte jít. Neohlížet se, nebát se a začít myslet pozitivně.

Představte si, co všechno můžete dělat, co všechno můžete lidem ukázat, co umíte. V práci to po vás určitě nikdo nechtěl. Tam splníte dané úkoly a tím to končí. A takhle to budete dělat třeba desítky let. Bude vás to celou dobu bavit? A tady teď najednou máte možnost vymýšlet novinky, inspirovat se u zkušenějších nebo těch, co se tím zabývají. Najednou vás napadne něco nového a vy to můžete hned udělat, vyzkoušet.

MLM není jen o duplikaci někoho jiného. Ano, máte dané věci, dané produkty, dané informace, dané nějaké postupy, které budete používat. Ale je to hlavně o vás, o vašich nápadech, o vaší odvaze odpoutat se od zaměstnaneckého poměru. A hlavně o tom, učit se nové věci, vzdělávat se.
Možností, jak prezentovat firmu, její produkty, jak hledat nové spolupracovníky, jak lidem nabídnout tuto příležitost, je spousta. Stačí jen hledat ten, který bude vhodný právě pro vás a bude vám vyhovovat. Je pochopitelné, že jako žena na RD nebudete duplikovat stejný postup, jako starší muž před důchodem nebo důchodkyně. Každý máme to své a každý umíme něco jiného.

Někdo má spoustu přátel, se kterými se potkává a dává si s nimi naši kávičku a při té příležitosti jim naservíruje i další produkty. Někdo rád telefonuje a povídá si s lidmi tímto způsobem. My jsme se v této době vydali především cestou internetu, sociálních sítí, hlavně Facebooku. Tam se dají oslovit stovky, které budete zajímat. Pokud si děláte rádi selfíčka, budete dobří v natáčení videí a prezentování produktů. Proto si vyberte to svoje a v tom se rozvíjejte. Všude okolo sebe najdete spoustu informací, jak oslovit lidi, jak jim ukázat produkty, jak jim poradit s problémy.

Dejte si svůj cíl, ať už to budou větší peníze, dovolená, kontakty s lidmi, svoboda, čas na děti a rodinu, práce místo vašeho zaměstnání po skončení RD, peníze navíc k důchodu a další vaše přání a sny. Ať už je to cokoliv, jděte za tím, pomalu, postupně, po malých a úspěšných krůčcích a uvidíte, že to bude stát za to, že to funguje. Že se to i vám povede a nic tím neztratíte. Akorát si musíte uvědomit, že je to také práce, že nic nebude zadarmo.

Vezměte to jako začátek dobrodružství, které bude mít nádherný cíl - samostatnost, svobodu, peníze, nové přátele, volnost v práci - a ZAREGISTRUJTE SE!

KONTAKTY
+420 603 193 647
info@zdravi.org
SLEDUJTE NÁS
+420 603 193 647 info@zdravi.org

U NÁS NAJDETE I DOPLŇKY STRAVY BEZ

Produkty Klubu Global 3000 jsou na trhu již 20 let a přesto o nich ještě spousta lidí neví a nevyzkoušela je. Třeba náš oblíbený a nejprodávanější BioAktiv, ProKloub a ProKloub MAXI, Slim 3000 Coctail v šesti příchutích, Vitavláknina MAXI a horká novinka na vlasy HairAktiv.
Dobrá imunita v téhle nelehké době a hubnutí, potřebné po dlouhé domácí karanténě u jídla a televize, je pro mnohé z nás teď prioritou. Tak pojďte mezi nás! Vyzkoušejte je a určitě si je oblíbíte.