Můj příběh

Co dělám a co mám nejraději.

Rok 2020 bude asi pro všechny na světě číslem, které nikdy nikdo nezapomene. To, co přišlo a co se dělo, se dotklo úplně všech a pevně doufám, že už to skončí a pomalu už bude lépe a lépe.

Když to tak vezmu zpětně, tak mě se vlastně osobně nakonec všechny tyto problémy doposud až tak nedotkly.
Pracuji z domova, takže o práci jsem nepřišla, spíš naopak. MLM nebo-li Multi-level marketingu, ve kterém se pohybuji, se naopak v téhle on-line době daří více, než kdykoliv předtím.
Máme zahrady, na kterých je neustálá práce. Jednu v místě bydliště a další 30 km daleko. Takže v době karantény jsme byli většinou venku a mimo lidí. Výlety nás tentokrát až tak nelákaly, protože všude byli na stejných výletech všichni ostatní. Všichni všude píší, že je prospěšný mimo jiné i vitamín D. Toho jsme tedy na sluníčku měli dostatek a snad proto se nám i po celý rok 2020 koronavir vyhnul. Zatím... možná k tomu přispívají i ty naše produkty.

Kromě zahrady, na které mám nejraději to sluníčko, se mou oblíbenou činností stala plavba na lodi. Měli jsme pouze jen nafukovací loď s elektromotorem na baterii. To nebylo ono .... plavba po Máchově jezeře sice byla super, ale na Labe to nešlo.... to bychom asi s proudem bojovali zbytečně.
Po dlouhém rozmýšlení, jestli ano a jakou, jsme teprve v půli srpna minulého roku, nezapomenutelného roku 2020, koupili loď novou a s motorem. Sice zase jen nafukovací, ale dá se zvládnout ve dvou a spustit do vody kdekoliv. Takže nás až do konce září koronavir nezajímal a na vodě ani nedohonil.

Zdolávali jsme zatím jen jezero Žernosecké a Máchovo a na Labi jsme zdolali asi 37 km. A jakmile bude trochu teplo, budeme určitě ihned v plavbě za sluníčkem pokračovat.
Jen jsme se kvůli pracím na zahradách, kde jsme docela dost udělali, nedostali vůbec na kola.

Práce z domu je vynikající právě proto, že můžete dělat kdykoliv a kdekoliv a já tak mohla řešit dotazy, problémy i příspěvky klidně na zahradě i na lodi.

Jak jsem se vlastně dostala ke Klubu Global 3000?

Za posledních více jak dvacet let jsem poznala mnoho firem, pracujících formou MLM (Multi-level Marketing). Některé jsem vyzkoušela, jako třeba LR, Amway, Finclub, Oriflame, Avon.
Když se tak ohlédnu, tak v Avonu jsem již od roku 1992, to už je let .... byla jsem aktivní, ale teď už jsem taková ta Avon Lady, která si objednává, jen když dojde nějaký šampon nebo sprchový gel. A skončila jsem hlavně pro to, že mě už nebavilo prodávání. Registrace nových AL se také nedala srovnat se současnými registracemi. Avon Lady musí prodávat kosmetiku, aby si vydělaly a naši členové budují sítě a tím si vydělávají mnohonásobně více.

V předchozích MLM firmách jsem nikdy neměla moc úspěch, protože nade mnou nebyl nikdo schopný, kdo by pomáhal, radil a dělala jsem všechno špatně nebo jsem nedělala nic.

Když jsem se zaregistrovala do Klubu Global 3000, vypadalo to dlouho podobně ... nějaké zboží pro svoji potřebu, registrace pár lidí. Mnohem později, až když jsem viděla, jak se firma rozjíždí a to hlavně díky cukrovinkám, jsem otevřela oči a začala jsem konečně přemýšlet o tom jak a co vlastně dělat. A u Klubu Global 3000 jsem zůstala a do dalšího MLM už bych se nepouštěla.

Práce mě baví a když vidím, že nemusím obracet každou korunu, že si mohu koupit, co se mi líbí, udělat si radost, jet na dovolenou a nekoukat na peníze. Jediný problém byl rok 2020 bez dovolených, ale i to se snad zlepší.

Už si ani nepamatuji, kdy jsem měla "konečně" asi už 70 lidí a představa, za jak dlouho jich bude třeba 200 nebo snad i více, byla hrozná. Ale když se vytrvá, úspěch se přiblíží. A tak jsem to celou dobu nevzdala a vytrvalost se určitě vyplatila. Chce to prostě jen vydržet, pracovat, překonávat neúspěchy, budovat dále a blížit se ke svému cíli.

Teď jsem ale ráda, že jsem zůstala u jednoho MLM a tak dlouhou dobu. Jak je super, když nemusím počítat každou korunu, koupím si, co potřebuji nebo co se mi líbí. Ale také je příjemné, když bez obav můžete rodině přispět na koníčka nebo koupit dražší dárek. A přitom si ještě šetřit na své nějaké sny.

Zkuste to také! Vezměte to jako začátek dobrodružství, které bude mít nádherný cíl - samostatnost, svobodu, peníze, nové přátele, volnost v práci - a ZAREGISTRUJTE SE!

KONTAKTY
+420 603 193 647
info@zdravi.org
SLEDUJTE NÁS
+420 603 193 647 info@zdravi.org

U NÁS NAJDETE I DOPLŇKY STRAVY BEZ

Produkty Klubu Global 3000 jsou na trhu již 20 let a přesto o nich ještě spousta lidí neví a nevyzkoušela je. Třeba náš oblíbený a nejprodávanější BioAktiv, ProKloub a ProKloub MAXI, Slim 3000 Coctail v šesti příchutích, Vitavláknina MAXI a horká novinka na vlasy HairAktiv.
Dobrá imunita v téhle nelehké době a hubnutí, potřebné po dlouhé domácí karanténě u jídla a televize, je pro mnohé z nás teď prioritou. Tak pojďte mezi nás! Vyzkoušejte je a určitě si je oblíbíte.