Můj příběh

Co dělám a co mám nejraději.

Rok 2020 bude asi pro všechny na světě číslem, které nikdy nikdo nezapomene. To, co přišlo a co se dělo, se dotklo úplně všech a pevně doufám, že to jednou skončí a pomalu už bude lépe a lépe.

Když to tak vezmu zpětně, tak mě se vlastně osobně nakonec všechny tyto problémy doposud až tak nedotkly.
Pracuji z domova, takže o práci jsem nepřišla, spíš naopak. MLM nebo-li Multi-level marketingu, ve kterém se pohybuji, se naopak v téhle on-line době daří více, než kdykoliv předtím.
Máme zahrady, na kterých je neustálá práce. Jednu v místě bydliště a další 30 km daleko. Takže v době karantény jsme byli většinou venku a mimo lidí. Výlety nás tentokrát až tak nelákaly, protože všude byli na stejných výletech všichni ostatní. Všichni všude píší, že je prospěšný mimo jiné i vitamín D. Toho jsme tedy na sluníčku měli dostatek a snad proto se nám i po celý rok 2020 koronavir vyhnul a zatím vyhybá. Zatím... možná k tomu přispívají i ty naše produkty.

Kromě zahrady, na které mám nejraději to sluníčko, se mou oblíbenou činností stala plavba na lodi. Měli jsme pouze jen nafukovací loď s elektromotorem na baterii. To nebylo ono .... plavba po Máchově jezeře sice byla super, ale na Labe to nešlo.... to bychom asi s proudem bojovali zbytečně.
Po dlouhém rozmýšlení, jestli ano a jakou, jsme teprve v půli srpna nezapomenutelného roku 2020, koupili loď novou a s motorem. Sice zase jen nafukovací, ale dá se zvládnout ve dvou a spustit do vody kdekoliv. Takže nás ani moc koronavir nezajímal a na vodě nás ani nedohonil.

Kromě zahrad jsou to výlety na různá zajímavá místa, jako jsou například levandulové zahrady, Park CS Betonu, kopce, hrady a podobně. Na některá místa si beru s sebou naše produkty a nafotit je nebo natočit videa se dá prakticky všude - v levanduli, na hradě i v lese nebo u vody.

Zdoláváme zatím jen jezero Žernosecké a Máchovo a na Labi jsme v roce 2020 propluli asi 37 km. A jakmile je trochu teplo, hned jsme na vodě směr sluníčko. Jen kvůli pracím na zahradách, nemáme moc času ani na kola.

Práce z domu je vynikající právě proto, že můžete dělat kdykoliv a kdekoliv a já tak klidně mohu řešit dotazy, problémy i příspěvky klidně na zahradě i na lodi. Vzít si s sebou pár prázdných obalů od produktů a videa a fotky jdou udělat prakticky všude. A k tomu naši kávu v termosce a nějaký nápoj v lahvi a i tak se dá dělat MLM. A video, či fotka se upraví ihned v mobilu a jde rovnou do světa. Vždyť je to docela jednoduché.

Jak jsem se vlastně dostala ke Klubu Global 3000?

Za posledních více jak dvacet let jsem poznala mnoho firem, pracujících formou MLM (Multi-level Marketing). Některé jsem vyzkoušela, jako třeba LR, Amway, Finclub, Oriflame, Avon.
Když se tak ohlédnu, tak v Avonu jsem již od roku 1992, to už je let .... byla jsem aktivní, ale teď už jsem taková ta Avon Lady, která si objednává, jen když dojde nějaký šampon nebo sprchový gel. A skončila jsem hlavně pro to, že mě už nebavilo prodávání. Registrace nových AL se také nedala srovnat se současnými registracemi. Avon Lady musí prodávat kosmetiku, aby si vydělaly a naši členové budují sítě a tím si vydělávají mnohonásobně více.

V předchozích MLM firmách jsem nikdy neměla moc úspěch, protože nade mnou nebyl nikdo schopný, kdo by pomáhal, radil a dělala jsem všechno špatně nebo jsem nedělala nic.

Když jsem se před lety díky kamarádovi jen tak zaregistrovala do Klubu Global 3000, vypadalo to dlouho podobně ... nějaké zboží pro svoji potřebu, registrace pár lidí. Mnohem později, až když jsem viděla, jak se firma rozjíždí a to hlavně díky cukrovinkám, jsem otevřela oči a začala jsem konečně přemýšlet o tom, že bych měla začít něco pořádně dělat a jak a co vlastně dělat. A u Klubu Global 3000 jsem zůstala dodnes a do dalšího MLM už bych se nepouštěla.

Už si ani nepamatuji, kdy jsem měla "konečně" asi už 70 lidí a představa, za jak dlouho jich bude třeba 200 nebo snad i více, byla hrozná. Ale když se vytrvá, úspěch se přiblíží. A tak jsem to celou dobu nevzdala a vytrvalost se určitě vyplatila. Chce to prostě jen vydržet, pracovat, překonávat neúspěchy, budovat dále a blížit se ke svému cíli.

Práce mě baví. Co já jsem se všechno naučila nového a stále se učím. Do čeho všeho jsem se odvážila ... až se tomu někdy divím. A učím se stále, stále hledám nové lepší cesty, když ty staré přestávají fungovat. Někdy je to náročné, někdy zase super zábava. A když jsou pak vidět výsledky, to potěší každého.
Jediný problém byl rok 2020 bez dovolených, letošní rok také nic moc, ale i to se snad zlepší.

Chtěla jsem to párkrát vzdát, protože něco nešlo, nefungovalo, nedařilo se. Ale překážky jsou součástí života a problémy jsou od toho, aby se řešily. A tak je stále řeším. Řekla jsem si, kromě svého dalšího cíle... že když se dostanou jiní až na devátou pozici, že to dám i já.
Pro někoho je to delší, složitější cesta, někomu to jde rychleji, ale věřte tomu, že tam dojde každý, kdo chce. Proto se taky nevzdávejte, vytrvejte a počítejte raději s tím, že ne všechno půjde hladce. A je to v pořádku, tak to má být. A hlavně tehdy, když touto cestou jdete poprvé a objevujete ji. Ale určitě to za to stojí. Nebudete ze začátku vědět, jakou cestou jít, jak lidi kontaktovat, jak je oslovovat, jakým způsobem pracovat. Ale nebojte se, svoji cestu si najdete.

Teď jsem ale ráda, že jsem zůstala u jednoho MLM a tak dlouhou dobu. Je hloupost hledat neustále něco jiného, je to ztráta času a stejně to nebude nikde fungovat. Musíte totiž mít cíl, vědět, proč to chcete dělat a vytrvale pracovat. A když k tomu máte dobré MLM, se super produkty, není co řešit a proč hledat dál a začínat stále někde znovu.
Jak je pak super, když nemusím počítat každou korunu, koupím si, co potřebuji nebo co se mi líbí. Ale také je příjemné, když bez obav můžete rodině přispět na koníčka nebo koupit dražší dárek. A přitom si ještě šetřit na své nějaké sny.

Zkuste to také! Vezměte to jako začátek dobrodružství, které bude mít nádherný cíl - samostatnost, svobodu, peníze, nové přátele, volnost v práci - a ZAREGISTRUJTE SE!

KONTAKTY
+420 603 193 647
info@zdravi.org
SLEDUJTE NÁS
+420 603 193 647 info@zdravi.org

U NÁS NAJDETE I DOPLŇKY STRAVY BEZ

Produkty Klubu Global 3000 jsou na trhu již 20 let a přesto o nich ještě spousta lidí neví a nevyzkoušela je. Třeba náš oblíbený a nejprodávanější BioAktiv, ProKloub a ProKloub MAXI, Slim 3000 Coctail v šesti příchutích, Vitavláknina MAXI a horká novinka na vlasy HairAktiv.
Dobrá imunita v téhle nelehké době a hubnutí, potřebné po dlouhé domácí karanténě u jídla a televize, je pro mnohé z nás teď prioritou. Tak pojďte mezi nás! Vyzkoušejte je a určitě si je oblíbíte.