Pojďte na to chytře, s námi

Hledáme lidi, kteří chtějí pracovat, nehledají výmluvy a budou se učit nové věci, i když je teď neznají!

Zaregistrujte se!
Vyplníte formulář, zaplatíte potřebný registrační poplatek. Obdržíte on-line zaregistrovaný PIN a přístup do vaší nové Virtuální kanceláře. Poté vám dojde doporučeně Českou poštou registrační balíček.

Na ten ale nemusíte čekat a hned můžete začít studovat informace. Samozřejmostí je, že se připojíte do facebookové skupinky a budete sledovat aktuální dění, navštěvovat on-line porady pro nováčky i pro zkušené členy, globalovské kvízy a hry, živá vysílání a videa, školení. Jen tady se dozvíte, co se právě děje.
Pokud jdete do toho, tak skupinka bude vaší druhou on-line kanceláří, kromě té Virtuální.

Registrační formulář, který na těchto stránkách vyplníte, slouží pro vlastní on-line registraci do Klubu Global 3000 a k zaslání registračního balíčku na vaši adresu.

Samotná registrace je zahájena zaplacením registračního poplatku. Jakmile obdržíme vaši platbu, zaregistrujeme vás v on-line kanceláři Klubu Global 3000. Obdržíte e-mail o provedené registraci, váš PIN (členské číslo) a přístup do Virtuální kanceláře a další informační e-mail s odkazy. Poté vám bude zaslán Českou poštou doporučeně registrační balíček.

► Když obdržíte balíček a máte on-line Virtuální kancelář, seznámíte se se základními informacemi, které máte v balíčku a které ještě navíc obdržíte e-mailem. Pokud použijete pro své známé nebo pro sebe katalog cukrovinek a získáte objednávku, vytvoříte si účet na eshopu cukrovinek. Odkazy na všechny partnerské eshopy najdete nahoře ve své Virtuální kanceláři. Při zadávání adresy zadáte všude i svůj PIN.

► Přidáte se do naší facebookové skupinky, na kterou dostanete odkaz. Zde jsou všechny další potřebné informace ke stažení, videa, živá vysílání i školení o produktech, průběžné informace i další motivační příspěvky.

► Poslechnete si nějaké video o produktech, o způsobu práce a najdete si k tomu i potřebné další informace ve skupince. Připojíte se do naší pravidelné on-line porady, kde osobně probereme vše, co vám nebude jasné, všechno si vysvětlíme a ujasníte si, jakým způsobem budete pracovat. Se vším vám pomůžeme.

► Postupně se tak naučíte všechno, co budete ke své práci potřebovat. Jaký si dáte cíl, jaký si vyberete způsob práce a jak hodně se budete práci věnovat, už záleží jen na vás. Pokud si dáte nějaký svůj cíl a začnete se práci věnovat, úspěch se určitě dostaví.

► Začnete pracovat postupně, pomalu, klidně při zaměstnání nebo i pokud jste doma s dětmi na rodičovské dovolené. Pracovat se dá i s malými dětmi, s radostí vám budou pomáhat. My vám ukážeme, jak na to. Není to nic složitého, ale je potřeba pracovat a to dlouhodobě.

► MLM není jen o duplikaci někoho jiného. Získáte produkty, informace, nějaké postupy práce, které budete používat. Ale je to hlavně o vás, o vašich nápadech, o vaší odvaze odpoutat se od klasického zaměstnání. Budete se učit nové věci, vzdělávat se. Možností, jak prezentovat firmu, její produkty, jak hledat nové spolupracovníky, jak lidem nabídnout tuto příležitost, je spousta. Stačí jen hledat ten, který bude vhodný právě pro vás a bude vám vyhovovat.

►Pokud vám někdo sliboval ihned velké peníze a bez práce nebo, že si vyděláte prodejem cukrovinek, tak to opravdu takhle není. MLM je práce jako každá jiná, je to podnikání, ale do začátku nepotřebujete ŽL ani žádné vybavení a investice. Budete investovat pouze do sebe... čas, vzdělání, přemýšlení, učení se nových věcí, své nápady a odvahu něco změnit...

Vezměte to jako začátek dobrodružství, které bude mít nádherný cíl - samostatnost, svobodu, peníze, nové přátele, volnost v práci - a ZAREGISTRUJTE SE!

KONTAKTY
+420 603 193 647
info@zdravi.org
SLEDUJTE NÁS
+420 603 193 647 info@zdravi.org

U NÁS NAJDETE I DOPLŇKY STRAVY BEZ

Produkty Klubu Global 3000 jsou na trhu již 20 let a přesto o nich ještě spousta lidí neví a nevyzkoušela je. Třeba náš oblíbený a nejprodávanější BioAktiv, ProKloub a ProKloub MAXI, Slim 3000 Coctail v šesti příchutích, Vitavláknina MAXI a horká novinka na vlasy HairAktiv.
Dobrá imunita v téhle nelehké době a hubnutí, potřebné po dlouhé domácí karanténě u jídla a televize, je pro mnohé z nás teď prioritou. Tak pojďte mezi nás! Vyzkoušejte je a určitě si je oblíbíte.