PODNIKÁNÍ

Představte si, že teď tady máte možnost vzít svůj život do vlastních rukou a postupně si vybudovat svobodu, nezávislost na zaměstnání a šéfovi, postupně si vybudovat solidní výdělky, které vás zajistí do budoucnosti.

A stačí k tomu jen málo. Rozhodnout se, že chcete něco změnit, zbavit se své pohodlnosti, dát si cíl, za kterým půjdete, který si budete chtít splnit. Pokud budete mít obavy, strach z něčeho, co neznáte, neumíte, tak se budete snažit tohle všechno překonat. Když pochopíte, že tohle je práce jako každá jiná, ale že ji můžete začít dělat postupně, třeba ve volném čase nebo když jste zatím doma s dětmi na rodičovské dovolené. A když se budete chtít posouvat dále, učit se nové věci, vzdělávat se a nenecháte se ničím odradit, uplatníte svoje nápady a kreativitu, tak neváhejte.

Neměla by vám ale chybět také vytrvalost a odhodlání. Když si řeknete, že to dokážete a budete mít před sebou jasný cíl, budete si věřit a dáte si své PROČ, proč to chcete dělat, tak určitě cestu k úspěchu najdete. Počítejte ale s tím, že to bude cesta postupná, zdlouhavá a proto je nutná vytrvalost a nevzdávat se hned při prvním neúspěchu.

Prvním krokem v tomto podnikání bude poznávání našich produktů, systému práce a získávání známých a zákazníků, kteří naše produkty nakoupí a vyzkouší. Na základě jejich pozitivních referencí získáte spoustu inspirace, referencí a nápadů. Budete ihned chtít, aby vaše podnikání dál rostlo. Pak určitě pochopíte, že nejvíce vám přinese zapojení dalších lidí do této práce, to znamená tvoření sítě dalších členů.

Bát se nemusíte ničeho, protože tu je spousta dalších zkušených lidí, kteří už došli dále a pomohou vám s prvními kroky.

Pokud hledáte možnost, jak si vydělat jako matka na mateřské dovolené, která se už pak ani nechce nebo nebude moci vrátit do zaměstnání, pokud jste přišli o práci nebo pracujete z domova, máte zavřenou provozovnu, blíží se vám malý důchod nebo se doma jen nudíte - tak tady máte příležitost, která vás moc nestojí.

Získáte podnikání, ve kterém nejste sami a které máte připraveno, stačí jen chtít a to je jen na vás. Ostatní, jako jsou produkty, informace, systém práce, stálé novinky, on-line kancelář, to pro vás připravila firma, do toho vy investovat nemusíte a přesto budete podnikat.

Vaše investice bude jen váš čas, vaše sebevzdělávání, vaše nápady a kreativita, později vaše zkušenosti a hlavně váš cíl, za kterým půjdete. Takže pokud si myslíte, že potřebujete nebo chcete zkusit změnu ve svém životě, tak tohle můžete mít hned, za pouhých 250 Kč.

Ve startovacím registračním balíčku dostanete katalogy, projekt, vzorky a on-line kancelář. Ostatní informace máte k dispozici na webech a ve facebookových skupinkách. S pomocí těchto informací, vašich sponzorů a lídrů se dozvíte, jak s tím vším nakládat. Ale naučit se základy o firmě, způsobu práce, odměňování, vše o produktech se už musíte sami. Protože vás se budou ptát zákazníci i noví spolupracovníci.

Nejvíce informací a videí, školení a pracovní zábavy najdete na našich facebookových stránkách pro členy. V pravidelných on-line poradách se dozvíte, co potřebujete vědět nebo se zeptáte na vše, co vám ještě chybí.

Vše záleží jen na vás, Vy si stanovíte svůj cíl, vy si určíte, jakým způsobem a jak rychle budete pracovat. My vám pomůžeme uspět.

Každý vidí úspěch někde jinde, někomu bude stačit přivýdělek na telefon, na kosmetiku, někdo chce mít čas na děti i peníze na jejich aktivity, někdo chce nové auto, někdo nechce obracet každou korunu v důchodu, někdo chce cestovat. Přemýšlejte o svém PROČ, máte to ve svých rukou.

A když nic jiného, tak u našich partnerů zajistíte potřeby celé rodiny prakticky na každý den. A ve výsledku ušetříte několikrát .... něco ihned, něco za body. Když si projdete, jak s Klubem Global 3000 můžete prožít celý den, jaké produkty vás mohou celý den provázet, zjistíte, že vám to nakonec dopomůže k zajímavým penězům.

Vezměte to jako začátek dobrodružství, které bude mít nádherný cíl - samostatnost, svobodu, peníze, nové přátele, volnost v práci - a ZAREGISTRUJTE SE!

KONTAKTY
+420 603 193 647
info@zdravi.org
SLEDUJTE NÁS
+420 603 193 647 info@zdravi.org

U NÁS NAJDETE I DOPLŇKY STRAVY BEZ

Produkty Klubu Global 3000 jsou na trhu již 20 let a přesto o nich ještě spousta lidí neví a nevyzkoušela je. Třeba náš oblíbený a nejprodávanější BioAktiv, ProKloub a ProKloub MAXI, Slim 3000 Coctail v šesti příchutích, Vitavláknina MAXI a horká novinka na vlasy HairAktiv.
Dobrá imunita v téhle nelehké době a hubnutí, potřebné po dlouhé domácí karanténě u jídla a televize, je pro mnohé z nás teď prioritou. Tak pojďte mezi nás! Vyzkoušejte je a určitě si je oblíbíte.