global3000-cukrovinky.eu
Global 3000 a sladké mlsání
vyziva.zdravi.org
Internetový obchod
www.avon-styl.cz
Avon a módní doplňky
obchod.lagarto.cz
Internetový obchod
www.lagarto.cz
Grafické studio
www.cogito.cz
Tvorba webových stránek
Úvodní / POCTIVÉ MLSÁNÍ
Vyberte si

Poctivé mlsání, cukrovinky, Klub Global 3000

Klub GLOBAL 3000 funguje formou MLM a dodává všem svým členům a jejich rodinám velice kvalitní, české produkty denní spotřeby, jako jsou instantní nápoje, doplňky výživy pro zdraví, přípravky na podporu snižování hmotnosti a další. Produkty jsou osvědčené praxí a jsou za dobré ceny..

Hitem jsou ale stále ČESKÉ CUKROVINKY. Partnerský eshop Vám nabídne také něco méně sladkého, jako jsou oříšky, sušené ovoce a další pochoutky - prostě poctivé mlsání.

Máme partnerské eshopy, na kterých najdete české cukrovinky, čaje, koření, kávu, přírodní kosmetiku Botanico, oleje, čokoládu, bylinné sirupy, obalový materiál na kornouty, sáčky, stuhy. Dále můžete objednávat sušené ovoce, ovoce v čokoládě a oříšky v čokoládě, semínka, exkluzivní ořechy z celého světa a další pochutiny.

U našich partnerů ale také vybavíte svoji domácnost, pokojíčky pro děti. Nakoupíte potřeby, oblečení a hračky pro děti, kojenecké potřeby, ale i kosmetiku, drogerii a úklidové prostředky.

Potěšit ale také můžete dárkem, jako jsou šperky, ručně dělané dárky a české parfémy pro muže i ženy.

Registrace pro Českou republiku, Slovensko, Maďarsko, Polsko

Staňte se členy Klubu Global 3000 a cukrovinek.

Registrací si můžete splnit sen o vlastní firmě. Zde získáte partnery při péči o zdraví a krásu, spoustu spokojených klientů, kterým produkty pomáhají.

Tradiční české cukrovinky, ale i pochoutky z celého světa ochutná snad každý. Máme na výběr nejen sladkosti, ale i oříšky, semínka, sušené ovoc, kávu, čaje, čokoládu a spoustu dalších pochutin. Každý si u nás něco vybere.

S námi také obléknete sebe i své děti nebo vnoučata, zařídíte jim pokojíček, se šperky uděláte radost nejen ženám, ale obléknete se i do značkového oblečení PUMA, navoníte se českým parfémem. Nakoupit můžete ale také drogerii a úklidové prostředky nebo se pochlubit novou obuví.

Texty podléhají autorským právům. Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty bez souhlasu majitele.
Copyright © Jitka Kopincová

© 2013 - Portál o zdraví, , tel.: +420 608 848 090
Cogito - tvorba stránek | xhtml | css       Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty bez souhlasu majitele. Copyright © JK