JE V DNEŠNÍ DOBĚ MOŽNÉ USPĚT V MLM?

Jste tu proto, že jste slyšeli slovo MLM a chcete se dozvědět více? Tomuto systému moc nevěříte nebo o něm nic nevíte. Ale zkoumáte nové možnosti, jak si přivydělat a posunout svůj život na úplně jinou úroveň? Podnikání formou systému síťového marketingu je to nejlepší podnikání - vlastně vyděláváte peníze tím, že pomáháte vydělávat peníze dalším lidem. Tohle není v žádném jiném podnikání a nemá to prakticky chybu.

MLM nebo-li multi-level marketing, síťový marketing nebo také network marketing je prověřený obchodní model,který ve světě někdy už od čtyřicátých let 20. století. Když se řekne MLM, jistě si spousta z vás vybaví alespoň jednu firmu fungující na tomto principu, například Amway, Oriflame, Herbalife, Mary Kay, TianDe, Farmasi, Faberlic, Dedra, Missiva a mnoho dalších. Všechny společnosti mají stejný princip fungování a jenom se odlišují jinými marketingovými plány. Systém, kterým tyto firmy pracují, je stěžejním bodem pro všechny ty, kteří chtějí s některou z těchto společností spolupracovat.

Chcete peníze? Co jste pro to ochotni udělat a z čeho slevit?

Sepište si, co všechno jste ochotni udělat pro to abyste měli peníze jako přivýdělek na drobná vydání, na dovolenou, na nové auto, do budoucnosti jako stálý příjem.

Co všechno z tohohle jste ochotni dělat:
♥ Číst knihy, hledat a sledovat informace, učit se nové věci, vzdělávat se.
♥ Plánovat si práci na další dny, dát si cíl, za kterým půjdete.
♥ Pracovat několik hodin denně (ze začátku to bude více času).
♥ Pokud budete začínat při zaměstnání, budete muset pracovat pravidelně, denně.
♥ Pracovat vytrvale, trpělivě, nenechat se odradit neúspěchem.
♥ Vzít na sebe zodpovědnost za svoji práci a neúspěchy nesvádět na okolí.
♥ Počítat s tím, že budete pracovat dlouhodobě a že zisky se budou zvedat pomalu, že nezbohatnete za pár týdnů nebo měsíců.
♥ Nebát se nových věcí (videa, články, on-line vysílání, inzeráty, kontaktování lidí a komunikace s nimi). Pokud se budete bát, snažit se strach překonat právě zkoušením a opakováním těchto věcí.
♥ Pracovat samostatně, využívat své nápady, kreativitu. (v MLM vám nikdo nedává úkoly, nekontroluje je, je to jen na vás, co splníte).
♥ Změnit myšlení ze zaměstnance na podnikatele. Že se stanete samostatnými, svobodnými a že si výši svého výdělku určíte sami.
♥ Počítat s tím, že máte okolo sebe podporu a pomoc a že můžete kdykoliv požádat o radu. Že se nesmíte bát se na cokoliv zeptat.
♥ Zvyknout si na týmovou práci, která je jiná než v zaměstnání. Ti v týmu nad vámi vám vždy ochotně pomohou a to hlavně v začátcích. A vy zase budete pomáhat svým lidem.
♥ Uvědomit si, že pokud chcete peníze, musíte budovat sítě, oslovovat lidi (je mnoho způsobů, jak lidi oslovit) a se svojí sítí neustále pracovat, být s nimi v kontaktu.

Pokud je tu alespoň něco, co jste ochotni dělat, máte naději na úspěch. Ostatní se pomalu přidá samo. Je toho hodně, ale nemusí to být všechno a najednou. Tato práce vás ale postupně začne bavit a stane se vám koníčkem.

V této době začíná být méně a méně zaměstnání, firmy se ruší, pracují částečně, propouštějí lidi. Matky s malými dětmi, po rodičovské dovolené a lidé po padesátce shání zaměstnání dost těžko. Proto se MLM nebo-li síťový marketing docela rychle rozrůstá. Tady je stále šance na úspěch a peníze.

Spousta lidí je ale závislých na výplatě a neumí si představit, že by začali dělat něco jiného. Že by začali pracovat samostatně, mohli najednou uplatnit své nápady a nikdo by jim je nesmetl pod stůl. Ale spousta lidí se bojí jít do něčeho nového, raději poslouchají šéfa, čekají na stále stejnou výplatu, doufají v povýšení nebo zvýšení platu. Lidé jsou zvyklí odpracovat si směnu a pak už nic nedělat, nepřemýšlet. Raději plní zadané úkoly a bojí se o své místo.

Pokud ale začnou přemýšlet jinak, přemýšlet o možnostech, které se jim naskýtají, přemýšlet o tom, jak by svůj život a svou práci změnili, je to dobrý začátek.

Za pouhých 250 Kč tady u nás ale mohou všichni začít postupně (i při tom svém zaměstnání nebo zatím doma s dětmi) budovat svoje podnikání, svůj nový budoucí zdroj peněz, zdroj stálého příjmu.

Když pochopíte, že jste nechodili do školy jen pro to, abyste si našli zaměstnání, platili daně, čekali na povýšení, zvýšení platu, dělali stále stejné věci bez možnosti ukázat všem své nápady, ale že tady se můžete seberealizovat, získat svobodu, to je začátek úspěchu.

Tady se můžete neomezeně posouvat kupředu, chtít víc a víc a nikdo vám v tom nebude bránit. Spíš naopak, všichni vám budou pomáhat, protože váš úspěch je i jejich úspěchem.

Vezměte to jako začátek dobrodružství, které bude mít nádherný cíl - samostatnost, svobodu, peníze, nové přátele, volnost v práci - a ZAREGISTRUJTE SE!

KONTAKTY
+420 603 193 647
info@zdravi.org
SLEDUJTE NÁS
+420 603 193 647 info@zdravi.org

U NÁS NAJDETE I DOPLŇKY STRAVY BEZ

Produkty Klubu Global 3000 jsou na trhu již 20 let a přesto o nich ještě spousta lidí neví a nevyzkoušela je. Třeba náš oblíbený a nejprodávanější BioAktiv, ProKloub a ProKloub MAXI, Slim 3000 Coctail v šesti příchutích, Vitavláknina MAXI a horká novinka na vlasy HairAktiv.
Dobrá imunita v téhle nelehké době a hubnutí, potřebné po dlouhé domácí karanténě u jídla a televize, je pro mnohé z nás teď prioritou. Tak pojďte mezi nás! Vyzkoušejte je a určitě si je oblíbíte.