Jak pomáháme


Paní Růženu bolely kyčle. Má pejska a odvážila se jen na krátké procházky. Nechala se otestovat a užívá terapii 3. měsíc. Bolesti kyčlí se výrazně zmenšily. Nyní se již odváží na delší procházky. Také se snížilo padání vlasů. 👍 

Před zahájením terapie byla otestována. Její výsledky jsou alarmující. Není divu, že ji bolely kyčle, protože měla v těle prozánětlivé prostředí, viz některé ukazatele na obrázcích ze 17 vyhodnocených.  Pan Vladimír trpěl nevolnostmi, bolestmi žaludku, pálením na pravé straně břicha, hučením a zaléháním v uších a bolestí kolene. Měl diagnostikovanou počítající artrózu, polypy na žlučníku a tukové buňky v játrech. Přesto jeho první test, ze 2 kapek krve z bříška prstu, nebyl nejhorší, viz 1. obrázek. Test nebyl sice v pořádku, ale většina populace je na tom daleko hůř. 

Po užití terapie ihned načas ustupovala bolest žaludku. Po 14 dnech terapie ustoupily bolesti žaludku úplně. Za 2 měsíce se velmi snížila bolest v koleni. Za 6 měsíců zmizely veškeré obtíže. Zůstalo jen občasné pískání v uších, které se však o 3/4 snížilo. A není divu, že ustoupila většina zdravotních obtíží, protože už byl v rovnováze, viz 2. obrázek - test po 4 měsících terapie. 

 Na obrázcích vidíte jen několik ukazatelů ze 17-ti vyhodnocených.