global3000-cukrovinky.eu
Global 3000 a sladké mlsání
vyziva.zdravi.org
Internetový obchod
www.avon-styl.cz
Avon a módní doplňky
obchod.lagarto.cz
Internetový obchod
www.lagarto.cz
Grafické studio
www.cogito.cz
Tvorba webových stránek
Úvodní / GLOBAL 3000
Vyberte si

Klub Global 3000

Projekt Klubu Global 3000 vznikl v roce 1999. Jeho cílem je dodávat lidem velice kvalitní, české produkty denní spotřeby, jako jsou instantní nápoje, doplňky stravy pro Vaše zdraví, přípravky na podporu snižování hmotnosti a další.

Produkty určené pro pitný režim a v oblasti péče o zdraví jsou výsledkem práce společnosti, která již od počátku svého vzniku úzce spolupracovala s Výzkumným ústavem potravinářským (VÚPP). Společnost ve svých výrobcích využívá celé řady vlastních, patentově chráněných postupů. Při vlastní výrobě jsou dále též využívány vlastní unikátní technologické postupy. Jedná se zejména o kombinace biologicky aktivních a pomocných
látek, zpracování komponent výrobku s ohledem na jejich maximální účinnost, přípravu komponent s ohledem na maximalizaci vstřebávání účinných látek a o některé další postupy.

Vitamíny jsou doslova životadárné - stimulují metabolické procesy, přeměňují potravu na energii a urychlují biologické funkce. Jsou součástí krve, kůže a kostí, jsou také součástí procesu, který zbavuje tělo škodlivých látek, které se do organizmu dostávají ze znečištěného životního prostředí.
Ve všech typech nápojů jsou obsaženy všechny důležité vitamíny řady B, které mají v našem organizmu mnoho důležitých a nezastupitelných funkcí. Za všechny jmenujme velmi dobrý vliv na kvalitu vlasů, nehtů a pokožky. Dále vitamín E, C a betakaroten, které mají jednoznačně prokázané antioxidační vlastnosti.

Minerální látky a stopové prvky - za všechny jmenujme zvláště hořčík, vápník a jód - je nutné dodat, že jsou do nápojů přidávány v organické formě (laktát a citrát), které jsou pro organizmus mnohem lépe využitelné než anorganické formy (soli těchto prvků).
Minerály, stejně jako vitamíny jsou složkami různých enzymatických systémů a jsou proto nezbytné pro naše zdraví, respektive správnou funkci našeho organizmu.

Texty podléhají autorským právům. Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty bez souhlasu majitele.
Copyright © Jitka Kopincová

© 2013 - Portál o zdraví, , tel.: +420 608 848 090
Cogito - tvorba stránek | xhtml | css       Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty bez souhlasu majitele. Copyright © JK