global3000-cukrovinky.eu
Global 3000 a sladké mlsání
vyziva.zdravi.org
Internetový obchod
www.avon-styl.cz
Avon a módní doplňky
obchod.lagarto.cz
Internetový obchod
www.lagarto.cz
Grafické studio
www.cogito.cz
Tvorba webových stránek
Úvodní / Cukrovinky registrace
Vyberte si

Poctivé mlsání - české cukrovinky za super ceny

Registrace pro Českou republiku, Slovensko, Maďarsko a Polsko

Objednávejte kvalitní cukrovinky od českých výrobců. V katalogu si můžete vybrat z více než 90 různých druhů od sladkých nebo kyselých želé, přes lízákta, dražé, lentilky, až po čokoládové obalované směsi kandovaného ovoce a oříšků.

Podej cukrovinek od českých výrobců zprostředkovává Klub GLOBAL 3000:

- veškeré cukrovinky jsou čerstvé s vynikající chutí oproti svým supermarketovým protějškům
- cukrovinky se dodávají v balení až do 1000 g
- při objednávce nad 1000 Kč (55 €) je pro členy doprava zdarma

Hitem jsou ale stále ČESKÉ CUKROVINKY - poctivé mlsání a další pochutiny z celého světa (oříšky, čokoláda, káva, čaj, oleje, kosmetika, sušené ovoce), výrobky pro Váš útulný domov, potřeby a oblečení pro děti, šperky, Outlet PUMA, obuv, parfémy, drogerie, obuv, knihy, které jsou součástí Klubu Global 3000.

Projekt Klubu GLOBAL 3000 vznikl v roce 1999. Jeho cílem je dodávat lidem velice kvalitní, české produkty denní spotřeby, jako jsou instantní nápoje, domácí úpravny vody, doplňky výživy pro zdraví.

A navíc máme partnerské eshopy, na kterých najdete české cukrovinky, čaje, koření, kávu, přírodní kosmetiku Botanico, oleje, čokoládu, bylinné sirupy, obalový materiál na kornouty, sáčky, stuhy. Dále můžete objednávat sušené ovoce, ovoce v čokoládě a oříšky v čokoládě, semínka, exkluzivní ořechy z celého světa a další pochutiny. U našich partnerů ale také vybavíte svoji domácnost, pokojíčky pro děti. Nakoupíte potřeby a oblečení pro kojence, šperky, drogerii, kosmetiku, úklidové prostředky, ale i knihy. Najdete u nás také obuv pro všechny, pochoutky a další výrobky z Moravy.

Cukrovinky mají u lidí všech věkových kategorií úspěch, prodávají se prakticky samy a jejich prodej mezi lidmi raketově stoupá.

Výrobky Global 3000 si můžete prohlédnout v INTERNETOVÉM OBCHODĚ

Firma Klub Global 3000 registruje členy. Jako člen klubu máte možnost používat či nabízet skvělé české výrobky Global 3000 za super ceny. Dále můžete objednávat cukrovinky a také zboží z 12 partnerských eshopů. Ze všech těchto výrobků získáte body a za ně peníze.

Úspěchu dosáhnete prodejem cukrovinek, výrobků Global 3000 a ostatních výrobků, ale hlavně tvorbou sítě odběratelů, které můžete sami dále registrovat, protože si každý chce později většinou objednávat sám.

Registrace je jednorázová, stojí 250 Kč. Každý, kdo s námi chce začít spolupracovat, potřebuje mít pro začátek něco v ruce a proto máme startovací registrační balíček.
V registračním balíčku obdržíte katalog Klubu Global 3000, katalog cukrovinek, projekt Klubu Global 3000, další veškeré potřebné informace o spolupráci, provizích, přihlášku s PINem (Vaším členským číslem) a na vyzkoušení vzorky nápojů (cca 25 litrů nápojů), vlastní on-line kancelář.

Poštovné pro ty, co registraci musí obdržet poštou, je 45 Kč.

Registrační poplatek včetně poštovného pro Slovenskou republiku je 12 € a zaregistrují Vás přímo na Slovensku.

Registrační poplatek včetně poštovného pro Maďarsko je 13 €.

Registrační balíčky jsou odesílány doporučeně, aby se neztratily. Poštovné je ve skutečnosti vyšší, než zaplatíte.

Jak nejlépe začít bez rizika:
- zaregistrujte se
- ukažte katalog a nakupte si cukrovinky pro sebe a své známé. Ochutnáte čerstvé cukrovinky a uvidíte rozdíl mezi zbožím z obchodu a těmito čerstvými cukrovinkami. Cukrovinky jsou od několika českých výrobců.
- sami si vyzkoušíte, že zboží je prodejné a objednávky se pohrnou samy
- pokud pod sebe ještě také zaregistrujete další lidi, budou se Vám přičítat body za jejich nákupy a získáte vyšší provize a postoupíte ve své kariéře

Přidejte se k nám a vyplňte jednoduše REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ.

Texty podléhají autorským právům. Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty bez souhlasu majitele.
Copyright © Jitka Kopincová

© 2013 - Portál o zdraví, , tel.: +420 608 848 090
Cogito - tvorba stránek | xhtml | css       Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty bez souhlasu majitele. Copyright © JK