Co je to vlastně svoboda?

Tak jsme se bavili na téma, co je to svoboda. A někdo řekl, že SVOBODA ŽE JE ZDRAVÍ.
Já jsem pak o tom přemýšlela, co si vlastně každý člověk představuje pod pojmem svoboda - já jsem svobodný, já chci být svobodný.

Svoboda nejsou peníze, i když si to hodně lidí myslí. Že když mají peníze, jsou svobodní, mohou si hodně dovolit. A čím více peněz mají, tím více si mohou dovolit a myslí si, že jsou svobodní.

Peníze, ty jsou jenom takovým nástrojem k tomu, abyste si umožnili dělat věci, ze kterých jste šťastní, které vás baví. A pokud tohle neumíte, tak, i když máte peníze, nejste šťastní. Někteří lidé dovedou být šťastní i bez peněz a cítí se volní a svobodní.
A jasně, že zdraví je velice důležité, bez toho mnoho věcí nejde. Ale jsou lidé handicapovaní, postižení a přitom dělají velké věci a jsou šťastní a spokojení.

Přemýšlejte o tom, co právě PRO VÁS znamená svoboda, co je to u vás nebo co byste chtěli mít, dělat, abyste se cítili svobodní.

Tak zdraví je asi nejdůležitější pro každého, bez něj spoustu věcí nejde. To je naprosto jasné.

Pro mě, kromě toho zdraví, je svoboda to, že už spoustu let nemám šéfa (už bych se asi nepřizpůsobila rozkazům šéfů a vedení), že nejsem vázaná na každodenní vstávání do práce.

Je hezky, jedu na výlet a práci si udělám před a nebo potom. Mám celkem dostatek peněz a tak si klidně koupím, co se mi třeba zrovna zalíbí nebo pomohu tam, kde je to potřeba (myslím hlavně rodinu).

Je hezky, jedu pracovat na zahrady a svoji práci si vezmu s sebou a klidně si udělám, co potřebuji, na zahradě... nebo i na lodi (teda spíš pak někde na pláži).

Když chci jet na dovolenou, nežádám šéfa nebo se nedohaduji s kolegy, kdy kdo si ji může vzít a kolik dní. Prostě si ji naplánuji. V tom vidím tu svoji svobodu.

Je hezky, jedu si nafotit naše produkty. Někdy si je beru s sebou i na výlet, třeba do lesa. Takže i tohle je moje práce.

Pracovat mohu kdekoliv, kdykoliv a stačí mi mít u sebe telefon, třeba i foťák, tablet. A někdy teda potřebuji i notebook, ale ne k vodě.

Ale nemyslete si, že když se dostanete někam třeba na poslední pozici, že už nemusíte nic dělat a že se vám pohrnou peníze samy. Takhle to taky nejde. Pracovat je potřeba stále. I když ne tak, jako na začátku, kdy si tu svoji firmičku začínáte budovat.

Práce je tu pořád, později už je jiná, už se spíše soustředíte na to, co vylepšit, co se kde ještě dalšího nového naučit a předat to svým lidem. Také dojde k tomu, že musíte něco změnit, něco dělat jinak, protože to úplně nefungovalo.

MLM, jak se říká, je na celý život a tak vás to nutí jít stále dál a dál se učit nové věci a dál se rozvíjet.

KONTAKTY
+420 603 193 647
info@zdravi.org
SLEDUJTE NÁS
+420 603 193 647 info@zdravi.org

U NÁS NAJDETE I DOPLŇKY STRAVY BEZ

Produkty Klubu Global 3000 jsou na trhu již 20 let a přesto o nich ještě spousta lidí neví a nevyzkoušela je. Třeba náš oblíbený a nejprodávanější BioAktiv, ProKloub a ProKloub MAXI, Slim 3000 Coctail v šesti příchutích, Vitavláknina MAXI a horká novinka na vlasy HairAktiv.
Dobrá imunita v téhle nelehké době a hubnutí, potřebné po dlouhé domácí karanténě u jídla a televize, je pro mnohé z nás teď prioritou. Tak pojďte mezi nás! Vyzkoušejte je a určitě si je oblíbíte.