Proč jsem si vybrala zrovna Klub Global 3000?

Protože MLM, když pracujeme, je volnost, samostatnost, peníze na koníčky, svoboda v práci, možnost naučit se mnoha novým věcem, neomezenost práce v jakémkoliv věku.

Za léta jsem vyzkoušela několik multi-levelů, ale všechno to skončilo, žádné velké budování sítí, byla sem jen nějakou dobu takový samospotřebitel. Nikdo mi neporadil, nikdo mi nepomohl, on line svět ještě nefungoval, jako nyní. A já jsem se ani nepídila, jak bych měla budovat sítě a pracovat. To bylo před mnoha lety.

I v Klubu Global 3000 jsem dlouho byla jen samospotřebitel. Nikdo mi neporadil, nepomohl. A až do doby, kdy se Global 3000 začal rozjíždět díky partnerským cukrovinkám, jsem nakupovala spíše pro svoji spotřebu a pro pár známých. Zatímco cukrovinky rozjely Global 3000 po celé republice, tak já jsem ještě chvíli váhala.

A vzhledem k tomu, že mi nikdo nepomáhal, neradil, tak jsem se do toho pustila sama s tím, že do té deváté pozice dojdu i bez pomoci. Moji sponzoři a nadsponzoři asi dnes už ani neví, že jsou v nějakém Klubu Global 3000, že přichází o peníze, o možnosti, které MLM přináší.

Tak to všechno zbylo na mě, abych se vše naučila, abych se naučila spoustu nových věcí a abych si pomohla sama. Udělala jsem spoustu chyb, které se snažím teď napravit a spoustu věcí dělat jinak, ale to tak bývá. Člověk se musí poučit z nezdarů, jít jinudy a hlavně být vytrvalý, nevzdávat to. A myslím, že vytrvalost se vyplatí. Nevzdat se hned po prvním neúspěchu. Ale nevzdat se ani po víc neúspěších, jít prostě dál za svým cílem.

Dnes svým lidem mohu poradit, kudy cesta nevede, co mají jak udělat a čím se mají řídit. Ale je to opravdu na každém, kdo si dá nějaký cíl a jde za ním.

MLM není pro každého, i když se to všude říká. Výdělek není snadný, není bez práce a nejsou ihned velké peníze. Ale zvládne to každý, kdo jen trochu bude chtít, bude si věřit a nevzdá to. Musíte pochopit, že MLM je podnikání, jako každé jiné. Ale začnete bez rizika, bez velkých nákladů, můžete začít na rodičovské dovolené, při práci, před odchodem do důchodu, při studiu, prostě kdykoliv. A dnes je ta správná doba on-line světa, takž vám stačí mobil, notebook nebo tablet a můžete začít.

Uvědomte si ale jedno - když vstupujete do MLM, jdete podnikat. Můžete si jen kupovat produkty se slevou, to ano, nemusíte objednávat pravidelně, nemusíte registrovat další lidi do své sítě. Ale nečekejte pak výdělky, dlouhodobé příjmy a tu vysněnou svobodu v práci a volnost.Ty samy nepřijdou.

Já jsem tu proto, ne, že bych potřebovala veliké měsíční provize, ale mít dlouhodobé příjmy, za které si splním nějaký svůj sen. Třeba, že si koupím malou, zvládnutelnou loď, na které budu plout po Labi, na Máchově jezeře i jinde. Že si koupím tablet a lepší notebook, že si koupím fotoaparát a lepší mobil, že pomohu finančně rodině. Že si udělám pěknou dovolenou, když to půjde, že si koupím nějakou blbost, na kterou bych jinak neměla zbytečné peníze.

Já jsem tu proto, že se ráda učím nové věci, že pro své lidi připravuji informace, učím se dělat videa, fotím produkty a další potřebné věci pro lidi okolo mě i pro své lidi v síti.

Já jsem tu proto, abych užívala naše produkty, abych byla zdravá (a mohla co nejdéle pracovat), aby o našich produktech věděli i lidé kolem mě, rodina, známí, ale i cizí lidé a abych i jim pomohla udržet si zdraví. Aba lidé okolo mě také udělali něco pro prevenci svého zdraví.

Já jsem tu proto, že si vytvářím svoji skupinu lidí, se kterými si popovídám, kterým poradím, kterým pomohu a se kterými si buduji vztahy na delší dobu. Skupinu lidí, kteří chtějí změnit svůj život, chtějí se naučit něco nového.

Vy ale můžete mít své sny a cíle o hodně vyšší, můžete si chtít vybudovat velkou firmu, velkou mezinárodní síť lidí, velké příjmy. A je to naprosto možné. Máme již členy na Slovensku, v Maďarsku, otevírá se Rakousko. Má to ale jeden háček. Budete muset pracovat, s tím se budete muset smířit, že to nevznikne samo, že tu práci za vás nikdo neudělá. Ale že budete mít od nás spoustu podpory a pomoc.

KONTAKTY
+420 603 193 647
info@zdravi.org
SLEDUJTE NÁS
+420 603 193 647 info@zdravi.org

U NÁS NAJDETE I DOPLŇKY STRAVY BEZ

Produkty Klubu Global 3000 jsou na trhu již 20 let a přesto o nich ještě spousta lidí neví a nevyzkoušela je. Třeba náš oblíbený a nejprodávanější BioAktiv, ProKloub a ProKloub MAXI, Slim 3000 Coctail v šesti příchutích, Vitavláknina MAXI a horká novinka na vlasy HairAktiv.
Dobrá imunita v téhle nelehké době a hubnutí, potřebné po dlouhé domácí karanténě u jídla a televize, je pro mnohé z nás teď prioritou. Tak pojďte mezi nás! Vyzkoušejte je a určitě si je oblíbíte.