Proč se lidé bojí MLM?

Proč se lidé bojí MLM (Multi-level marketingu nebo Síťového marketingu)? Nevím...

Někteří s ním mají zkušenosti, do MLM vstoupili a neuspěli. Pokud to byl opravdu dobrý MLM systém s dobrými produkty, asi správně nepracovali, protože jinak by určitě uspěli. Neměli správného lídra, sponzora, který by je vedl, ukázal jim, co a jak mají dělat a pomáhal jim. Nebo měli dobrého sponzora, ale nic nedělali, nic se neučili a tak jim nemělo co fungovat. Někteří narazili na MLM, kde museli zaplatit peníze třeba jen za jeden produkt nebo museli dát vklad. V tomto MLM nezískali asi dobré zkušenosti.

Mnozí to ale ani nevyzkoušeli, ale někde slyšeli, jak je to podvod, pyramida, letadlo a s tímto kritizováním si vystačili a i nadále vystačí. Někteří z nich se nakonec přesvědčí, jak to opravdu funguje a že to funguje a někteří si povedou stále svoji. A hlavně to nikdy nevyzkouší....

Já osobně jsem vyzkoušela za ta léta několik multilevelů, ale nikdo ze sponzorů mi neradil, nepomohl a tak to vždycky skončilo do ztracena. Nevěděla jsem, co a jak mám dělat, on-line svět ještě nebyl a tak mi to nefungovalo. Ale kvůli tomu jsem nikdy MLM nehanila, protože vím, že to bylo ve mě.

MLM je ale to nejlepší, nejspravedlivější zaměstnání, které existuje. V dnešní době, kdy už dávno šly stranou osobní schůzky a telefonování lidem. Všechno se přesouvá do on-line světa, je to daleko jednodušší. Někdo preferuje ještě hlavně osobní setkání a schůzky, osobní kontakt je nejlepší, ale nepovede se mu oslovit tolik lidí, jako na sociálních sítích.

MLM je prostě o budování sítí, o oslovování lidí a seznamování je s našimi produkty, s naší prací a možnými výdělky.

Další jsou hlášky o tom, že budou dělat na ty nad sebou, kteří dostanou peníze a oni sami z toho nebudou nic mít. Že budou muset nahánět lidi, volat jim, obtěžovat je svojí nabídkou.

Že je to pyramida .... přitom si málokdo uvědomí, že pyramida je vlastně každá firma - majitel, ředitel, náměstci, vedoucí, mistři a pak na konci pracující nebo dělníci.
Ukažte mi ale někoho z dělníků, který se stane náměstkem nebo dokonce ředitelem, i kdyby pracoval sebelépe.

V MLM se tím ředitelem může stát kdokoliv v síti, kdo bude pracovat. Nezáleží na tom, jestli je v MLM déle nebo právě začal. Záleží pouze na jednom - jestli bude chtít pracovat, bude samostatný a bude mít nějaký cíl. A pak jeho výdělky mohou být daleko vyšší, něž výdělky nějakého náměstka.

A naše MLM Klubu Global 3000 je opravdu pyramida.
To vám dokazuje tento obrázek, jen na něm nejsou úplně všechny produkty. To by byla pyramida daleko vyšší.

Jen my už nepoužíváme ty staré metody obvolávání známých, i cizích lidí a nabízení lidem okolo sebe možnost výdělku nebo koupi produktu. V on-line světě už můžete o sobě, o produktech a o tom, co děláte, dát lidem vědět úplně jiným způsobem. Oslovit je můžete i osobně, pozvat je na naši kávu, dát jim ke kávě cukrovinky, promluvit s nimi o zdraví .... způsobů, jak dát o sobě vědět je hodně.

MLM je super způsob práce, všude ve světě funguje velice dobře. A je to způsob spravedlivý, který dává opravdu velké šance všem, co jdou za svým cílem, jsou samostatní a jsou ochotni pracovat. Odměnou za to je pak svoboda, peníze, noví kamarádi a další možnosti, o kterých dříve jen snili.

Já jsem si konečně MLM vybrala. Tohle MLM má dobrý systém, body se přičítají a nezačíná se každý měsíc od nuly, jako všude jinde. Nemusí se dělat se svými lidmi určité obraty, abyste si udrželi procenta. A to je právě vynikající a jedinečné. Všechno vám zůstane, i když právě nemůžete pracovat. A naopak, vaši lidé vás poposunou svými body výše. Kdo nedělá, neobjednává, nemá sice provize, ale nic jiného neztratí. Takže může kdykoliv pokračovat. Tohle MLM je vynikající a spravedlivé. A tak i při práci se dá budovat síť a pracovat postupně, protože vás nic nehoní. Honit se za úspěchem můžete jen vy sami.

Každý jde do MLM s nějakým cílem. Vydělat si peníze, mít do budoucna stálý příjem, mít okolo sebe spoustu lidí, vybudovat si levně svoji vlastní firmu, nemuset chodit do práce, mít volnost a svobodu a nebýt závislý na svém zaměstnavateli, dosáhnout co nejdříve té nejvyšší pozice a tak dále. Každý má svůj cíl. Pokud ho ale nemá, MLM pro něj nebude jednoduché.

Ono to chce také i vytrvalost, MLM je záležitost dlouhodobá. Chce to také učit se nové věci, být samostatný a nečekat ihned velké zisky, auta, dovolené, jak některé MLM slibují. Pokud chcete svobodu, dlouhodobé peníze, musíte pro to i něco sami udělat.

Vezměte si papír a tužku. Doprostřed si napište MLM a okolo napište všechno, co jste v životě dokázali. Uvidíte sami, že MLM je proti tomu všemu úplné nic.

KONTAKTY
+420 603 193 647
info@zdravi.org
SLEDUJTE NÁS
+420 603 193 647 info@zdravi.org

U NÁS NAJDETE I DOPLŇKY STRAVY BEZ

Produkty Klubu Global 3000 jsou na trhu již 20 let a přesto o nich ještě spousta lidí neví a nevyzkoušela je. Třeba náš oblíbený a nejprodávanější BioAktiv, ProKloub a ProKloub MAXI, Slim 3000 Coctail v šesti příchutích, Vitavláknina MAXI a horká novinka na vlasy HairAktiv.
Dobrá imunita v téhle nelehké době a hubnutí, potřebné po dlouhé domácí karanténě u jídla a televize, je pro mnohé z nás teď prioritou. Tak pojďte mezi nás! Vyzkoušejte je a určitě si je oblíbíte.